Otobüs Kredisi için banka kredi kampanyaları

Otobüs Minibüs Midibüs almak için  kredi

Nakliye işi yapanlar, servis çekenler, minibüs, midibüs veya otobüs firması için otobüs almak istiyorum kredi çekmem lazım diyenler için bu makalemizde otobüs almak isteyenler için kredilerden bahsedeceğiz. Bankaların herhangi birinden otobüs almak için kredi kullanarak, otobüsün ücretini, taksitlendirerek, hayalinizdeki işe kavuşabilirsiniz. Üstelik otobüsünüz, her ay çalışmanız karşılığında kendi kendini öderken, size de çalışmanıza göre iyi bir gelir elde etmenizi sağlayacaktır.

Ticari araç kredileri

Otobüs almak için hemen hemen tüm bankaların bireysel veya ticari tüketici kredilerini kullanabilirsiniz. Otobüs almak istiyorum kredi diyenlerin bir çoğu araç kredisi ve ihtiyaç kredisi kullanarak hayallerinde ki otobüse kavuşmaktadırlar. Bankalar tarafından otobüs kredisi verilirken, talep edilen şartlar ise, eğer araç kredisi kullanırsanız, aracınıza sigorta yapılması ve aracın hipotek altına alınmasıdır. Şimdi size otobüs kredilerinden olan Vakıfbank Ticari Araç Kredilerinden bahsedeceğiz.

Vakıfbank otobüs kredisi

Vakıfbankın duyurusu şöyle; “Araç alacaksanız ya da aracınızı yenileyecekseniz beklemeyin. Araç alımlarınızı biz finanse edelim, gelirinize göre ödeme planınızı siz belirleyin.”

Tüm marka ve modellerde, “0” km veya 2. El (8 yaşa kadar) aracın (tır, otobüs, kamyon, kamyonet, panelvan, minibüs, otomobil vb.) finansmanı amacıyla kullanabileceğiniz kredilerdir. Avantajlarına gelince;

  • Farklı vade ve ödeme seçenekleri,
  • Müşterilerimize özel, anlaşmalı markalarla yaptığımız özel vade ve faiz oranlı kampanyalardan yararlanma imkanı,
  • Birden fazla araç alımlarınızda, uygun faizli Filo Kredileri kullanma şansı,
  • Uygun faiz oranları sunar.

Vakıfbank, filo kurmak isteyenler için de, uygun vade seçeneklerin de krediler sağlamaktadır. İster bireysel olarak otobüs almak için, isterseniz firmanıza, şirketinize, kısaca tüzel kişiliğiniz ile ticari araç kredilerinden otobüs kredisi almak için vakıfbank şubelerine başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir