Krediler

Senetle Para Veren Yerler ELDEN BORÇ PARA VEREN FİRMALAR ŞAHISLAR FAKTÖRİNG VE KUYUMCULAR

Senetle borç para almak, kredi çekemeyen kişiler ve bankalar ile arası bozuk olan  kişiler için son alternatif gibi dursa da bazı özel kredi firmaları ve BDDK tarafından yetkili faktöring kurumları senetle kredi ya da senetle para vermektedir. Banka dışı nakit arayışı içinde olanlar için bir yandan para bulma yollarını önerirken bir yandan da senetle para veren yerler 2019 yılı güncel faaliyetleri ve dikkat edilmesi gerekenler hakkında önemli bilgiler verdik.

Senetle Para Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Piyasada birçok kişi senetle kredi veriyoruz ya da senetle elden borç para veriyoruz diyerek adeta mağdur avına çıkmış durumdadır. Zaten birçok banka müşterisi kredi çekemediği için zorunlu olarak son çare olarak tefecilerden bile borç alacak duruma gelmişken, birçok kişinin onları dolandırmak için ön ödeme talep ederek senetle kredi veriyoruz ya da kredi çıkartıyoruz söylemleri pek de doğruyu ifade etmiyor. Peki gerçekten senetle para veren yerler ile asıl dolandırıcıları nasıl ayırabiliriz? İnternet üzerinden dolandırıcıları nasıl tespit edip anlayabiliriz? İşte tüm detaylar…

Senetle borç para almak istiyorum diyorsanız ve dolandırılmak istemiyorsanız yapmanız gerekenler şunlar olacaktır;

 • Kesinlikle internetten ön ödeme isteyenlere para göndermeyin
 • Kredi danışmanlık firmaları ön ödeme istemez
 • Sizden kurye ya da dosya masrafı isteyenler %100 dolandırıcıdır.
 • Senetle faizle para veren tefecilerden uzak durun
 • BDDK tarafından yetkili kişilere müracaat ediniz ki bunları da aşağıda yazdık
 • Senet imzalarken senet üzerindeki rakamlara dikkat edip arada boşluk olmadığından emin olun
 • Senetle kredi veren bankalar gerekirse önceliğiniz olsun

Bu söylediklerimize dikkat ettikten sonra kolay bir şekilde nakit imkanı da elde edebilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Senetle Kredi İmkanı 2019

Bankalardan kredi çekemeyenlerin en büyük sorunu sicillerinin bozuk olması ya da kredi notunun düşük olmasıdır. Kredi ödemelerinin gecikmesi, hesaba fazla paranın girmemesi kişilerin kredi notuna olumsuz etki yapmaktadır. Bu noktada kişiler kredi çekmek isteseler bile bankalardan kredi çekemez duruma gelmektedir.

Değişik acil durumlar için bankalardan kredi çekemeyenlere senetle kredi imkanı tanıyan bazı sistemler ve yollar vardır. Bunların bazıları aynı gün etkili olurken bazıları ise işe yaramamaktadır. Doğruyu konuşmak gerekirse, senetle para ya da borç bulmak adına yapacağınız tüm başvuruların yüzde yüz sonuç vereceğini söylemek yanlış olur. Onun için dikkatli şekilde sizin için verdiğimiz tavsiyelere uyunuz. Banka puanı düşük olanlar için Senetle nakit imkanı  İçin Alternatifler;

 1. Ziraat Bankası şu aralar 5-6 bin TL’ye kadar senetle nakit avans limiti tanımlıyor. Başvuru yapılabilir
 2. Ankara, İzmir ve İstanbul gibi büyük şehirlerde bulunan bazı mini kredi firmaları senetle telefon satıp size senetle kredi imkanı tanıyabilmektedir. Burada telefonu almayıp firmaya borçlanıyorsunuz ve firma da size telefon yerine nakit veriyor.
 3. Elinizde günü gelmemiş senet varsa bunu faktöring firmalara götürüp bozabilirsiniz

 

İlgili Yazı: Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar

 

Senetle Para Veren Yerlerin Adres ve Telefon Numarası Faktöringler

BDDK tarafından onaylı şekilde kurulmuş olan bu firmalar bankalar gibi vatandaşlara kredi imkanı tanımaktadır. Faktöring firmalar sizden hizmet satın alır. Elinizde henüz ödeme günü gelmeyen; senet, bono, çek ve fatura gibi ürünleri satın alıp erkenden size nakit sağlamaktadır. Bütün esnaflarda senet ya da çek vardır. Bunları alarak faktöring firmalara gidebilir ve paranızı elden ya da hesaba alabilirsiniz.

senetle para veren yerler 2019

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular

İstanbul, Bursa, Maraş, Gaziantep, İzmir, Denizli, Ankara,  Antalya gibi büyük şehirlerde birçok kuyumcu senetle altın satmak kaydı ile senetle borç para vermektedir. Kuyumcu size senet karşılığında altın satıyor ve senetleri dükkanda imzalıyorsunuz daha sonra altınları geri iade ediyorsunuz ve kuyumcu bu sefer altının değerinde size nakit para veriyor. İşleyiş kısaca bu şekildedir. Siz Türkiye’nin neresinde olursanız olun senetle borç para veren kuyumculara denk gelebilirsiniz. Ama lütfen rastgele kuyumculara giderek para istemeyin. Birçok kişi kefil ile bu hizmeti vermektedir. Siz de tanıdık bir esnaf yardımı ile bu işlemi yapabilirsiniz.

İstanbul’da Senet İmzalatıp Kredi Veren Şahıs ve Firmalar

Türkiye genelinde kredisiz para bulma yollarının başında senet karşılığı borç para almaktır. Bu işleri yapan şahısların bulunduğu illerin başında da İstanbul gelmektedir. Faktöring firmalar, hayırsever şahıslar, para yardımı yapan vakıflar, dernekler, iş adamları ve ünlü kişiler hep İstanbul’da bulunabilmektedir. İstanbul içinde yukarıda saydığımız faktöring firmalar ile görüşerek, elinizde bulunan senet ya da faturaları kırdırma yolu ile paraya çevirme şansı elde edebilisiniz. Bunun yanı sıra, bayanlara özel olarak başta kahdem vakfı olmak üzere para yardımı yapan yerlere gidilebilir. Senet imzalamadan sadece para yardımı isteniyorsa dernek ve vakıflar ve hayırsever iş adamlarına başvuru yapılabilir. Ama senet imzalanarak kredi ve para isteniyorsa o zaman faktöringler tercih edilebilir. Senetle borç veren tefecilerden ise uzak durmakta fayda vardır.

Ön Ödemesiz Senetle Kredi Veriyoruz Diyenlere Dikkat

Senetle borç para arayışında olanlar için hayati bir noktaya değinmeden edemeyeceğiz. Facebook’ta ya da diğer sosyal medya platforumlarında senetle kredi veriyoruz, senetle kredi çıkartılır gibi ilanlara denk geliyoruz. Bu kişilerin çoğu dolandırıcı ve sizden ön ödeme istenecektir. Bu durumda asla ön ödeme yapmayın. Havale ve eft yaptıktan sonra kişi ortadan kaybolacaktır. Bu gibi senetle para veren tefecilerden uzak durunuz. Bunun yerine size senetle borç para bulabileceğiniz tüm yerleri, şahısları ve firmaları yazdık.

11 Comments

11 Comments

 1. Ebru

  7 Mart 2019 at 01:36

  senetle nakit imkanı sagladilar şu kandil günü allah razı olsun arayın sizede yardımcı olsunlar

  • mustafa

   12 Mart 2019 at 04:27

   merhabalar
   kım yardımcı oldu
   ön ödemesiz mi

  • mustafa

   17 Mart 2019 at 02:16

   ebru hanım
   senetle veren yeri iletirmisiniz
   bana da lazım
   mozkan363 gmaıl.com

 2. mustafa

  12 Mart 2019 at 04:27

  merhabalar
  30 bın arıyorum
  yardımcı olurmusunuz

 3. mustafa

  12 Mart 2019 at 04:28

  betul hanım
  kım verdı

 4. Yonca

  1 Nisan 2019 at 01:06

  Senetle nakit imkanı sağladılar arayın sizede yardımcı olsunlar şirkettir kendileri 0533148***

 5. Sinem

  18 Mayıs 2019 at 03:50

  Senetle nakit imkanı sağladılar güvenilir yerdir herseyi sistem üzerinden yapılıyor bizler aldık bilginiz olsun numarası budur 0534740******

 6. murat

  20 Mayıs 2019 at 13:33

  senetle nakıt ımkanı sağladılar turkıyede tek fırmadır bılgınız olsun bızler aldık sızlerde almak sıtıyorsanız numarası budur 05347400****

 7. senetle para

  24 Mayıs 2019 at 02:57

  senetle para güvenli mi ? benim kredi sicilim bozuk. bana da verirler mi ?

 8. Sinan

  29 Temmuz 2019 at 01:46

  Selamlar 35000tl’ye ihtiyacım var aylık 2000tl odeyebilirim Yardımcı olabilecek varmı dır

 9. easypayfinance.inc@hotmail.com

  21 Eylül 2019 at 00:52

  İyi günler efendim

  Ücretli Günlük KredilerKısa Vadeli Bireysel Krediler ve Uzun Vadeli Bireysel Krediler sunuyoruz.

  NELER APP: +1415787****

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Popüler Yazılar

To Top